Yeteneğinizle para kazanın

Paylaş
 

Yeteneklerinizin sadece kendinizle sınırlı kalmasını istemiyor, bu yaptıklarınızdan gelir elde etmek mi istiyorsunuz? O halde yeni geliştirilen FoodMarkt uygulaması tam size göre. Uygulama konum bulma özelliği sayesinde, çevrede bulunan diğer kişilere ulaşarak karşılıklı olarak ihtiyaçların giderilmesi temeline dayanıyor. Örneğin çok güzel börek yapıyor ve bu yeteneğinizi gelir elde etmek için kullanmak istiyorsunuz. FoodMarkt uygulamasını kullanarak yakınınızda börek yapmayı bilmeyen ama acilen böreğe ihtiyacı olan kişilere ulaşabilecek ve bu şekilde satış yapabileceksiniz. Özellikle evine ek gelir sağlamak isteyen ev hanımlarına faydalı olacak bu uygulama sayesinde online alışveriş alanında fark yaratacak, yeteneğinizle para kazanmaya başlayabileceksiniz.

İHTİYAÇLARINIZI GİDERİN

Herkes elbette her konuda yetenekli olmayabilir. Elinizin yatkın olmadığı ama acilen ihtiyacınız olan şeylere FoodMarkt uygulaması sayesinde kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Üstelik kargolama ve uzun süren sipariş bekleme dertleri olmadan. FoodMarkt’in konum bulma özelliği sayesinde çevrenizde sizlere yetenekleri ile destek olmak isteyen birçok insana ulaşmanız çok kolay bir hale gelecek. Online alışveriş alanına girmek isteyen ama bunu nasıl yapacağını bilmeyen herkesin mutlaka indirmesi gereken bu uygulama sayesinde, acil durumlarınıza anında çözüm önerileri bulabileceksiniz. Hem ihtiyaç sahiplerine hem de yeteneği ile para kazanmak isteyenlere hitap eden bu uygulama sayesinde online alışveriş pazarında devrim niteliğinde gelişme yaşanacak.

UYGULAMAYA ÜCRETSİZ SAHİP OLUN

iOS ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama sayesinde evine ek gelir sağlamak, yetenekleriyle para kazanmak isteyen ev hanımları ve ufak tefek işlerle maddi anlamda rahatlamak isteyen öğrenciler, para kazanmanın kolay yoluna ulaşabilecekler.

Yeteneklerinizi boşa harcamaktan sıkıldıysanız, bu özelliklerinizle bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız FoodMarkt uygulamasını edinerek tüm problemlerinizi çözebileceksiniz. Artık evinizde yaptığınız pasta, kek, börek, yemek ya da bunun gibi birçok şeyi satmak oldukça basit! İhtiyacı olan insanlarla uygulama üzerinden kolaylıkla iletişim kurup anlaşabilecek, satışınızı yaparak para kazanmanın tadına varabileceksiniz. Siz de yeteneklerinizin evin içerisinde çürümemesini ve çevrenizdeki insanlarla paylaşarak online alışveriş yöntemi ile para kazanmak istiyorsanız FoodMarkt’i uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama Linklerimiz

https://itunes.apple.com/us/app/foodmarkt/id1287478425?l=tr&ls=1&mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=foodmarkt.foodmarkt.market

 

Bu yazı 95 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak