Sigara Bırakma Yöntemleri

Paylaş
 

Neosante de geliştirilen sigara bırakma yöntemi Mora-terapiden haberiniz var mı bilmiyorum ama, bu yazıyı okuduktan sonra eminim çok işinize yarayacak. Sigarayı gerçekten bırakmak istiyorsanız, ama iradenizin zayıf olduğunu düşüp bırakamamaktan yakınıyorsanız, aslında bu bile irade belirtisidir bence. Uzmanlarında söylediği gibi ilk önce gerçekten bu illetten kurtulmayı kafanıza koymanız şart. Şimdi gelin Mora-terapi nedir,ne işe yarar, size sigarayı tek seansta nasıl bıraktırır öğrenelim.

MORA-Terapi aslında Alman doktor Franz Morell tarafından keşfedilen ve 30 yılı aşkın zamandır bağımlılıklar dışında birçok farklı hastalık için kullanılagelmiş MORA biorezonans olarak da bilinen tedavi şeklidir. Sigara bırakma konusundaki etkinliğinin keşfedilmesi ise 6-7 yıl öncesinde NEOSANTE’de Dr. Ersal S. Işık tarafından başlatılan çalışmalara dayanır.

MORA-Terapi kısaca maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanılarak vücudun o maddeye karşı enerjetik bir yolla uyarılması işlemidir. Bu işlemi aşılamaya da benzetmek mümkün olabilir. Amaç alerjen ya da bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir “silkelenme” ve “temizlenme” hali yaratabilmektir. MORA-Terapide ya da genel anlamda biorezonans tedavilerinde vücuda madde verilmez yani maddenin kimyasal özelliği kullanılmaz. Bunun yerine maddenin fiziksel özellikleri (elektromanyetik ışınımları) kullanılır.

Yöntem birbirinin ayna görüntüsü iki frekansın birbirini yok edeceği bilgisinden yola çıkar. İçilen sigaradan alınan frekans (elektromanyetik yayılım), elektronik olarak ters çevrilerek (ayna görüntüsü olarak) çok küçük elektromanyetik sinyaller şeklinde vücuda verilir. Yani MORA-Terapi bağımlılık yapan madenin çevresine yaydığı frekansların vücuttan silinmesi işlemidir. Bunun için 40 ya da 50 dakikalık tek seans genellikle yeterli olmaktadır.. İşlem sırasında kişi sakinleşme-rahatlama dışında bir şey hissetmez.

Tedavi sonrasında sigara isteği çok net olarak hissedilebilir şekilde azalmakta, sigaranın dumanına karşı vücutta bir tepki oluşmakta ve giren kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi “vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali” yaşanmaktadır.  Etki -nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadıkça – kalıcıdır.

Çevremdeki bir çok kişinin bu yöntemle sigarayı bıraktığını ve tamamen kurtulduğunu söyleyebilirim. Şimdi sizde karar verin ve en yakın bir Mora-terapi merkezine gidin. Sigaradan kurtulun , sağlıklı yaşayın !!!

Bu yazı 645 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM