Perde Mobil ile Dekoratif Çözümler Kapınıza Geliyor
Paylaş
 

Perde Mobil sunmuş olduğu farklı hizmet anlayışı ile perdecilik sektörüne bambaşka bir bakış açısı getiriyor. Yenilikçi bakış açısı ile teknolojinin gücünü birleştiren Perde Mobil Maslak, Şişli ve Beşiktaş bölgesinde hizmet veriyor. Mağazacılığın yüklerini atan ve mobil hizmet anlayışı geliştiren Perde Mobil azalan maliyetler ve artan zaman tasarrufu ile beğenilen bir hizmet sunuyor. Kolay ulaşılabilir olmanın yanı sıra mağaza mağaza gezme zahmetini ortadan kaldıran Perde Mobil sağladığı yenilikçi hizmet anlayışı ile beğeni topluyor.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Perde Mobil sadece bir telefon uzağınızda. Hayallerinizi süsleyen, evinizi yeniden dekore etmenizi sağlayacak muhteşem perde modellerini bir araya getiren Perde Mobil maliyetlerinizi de düşürüyor. Maslak, Beşiktaş ve Şişli’de özel araçları ile hizmet veren şirketimiz istediğiniz zaman verdiğiniz adrese gelerek perde seçmenizi sağlıyor. Mağazacılık maliyetlerini ortadan kaldırdığı için perde satın alırken bu maliyetleri ödeme ihtimalinizi tamamen ortadan kaldıran Perde Mobil ekonomik ve hızlı perde alışverişinin kapılarını açıyor.

Maslak, Beşiktaş ve Şişli İçin Yenilenme Zamanı

İstanbul’un en işlek 3 semtinde hizmete veren Perde Mobil zamanla birlikte hizmet ağını genişleterek tüm İstanbul’a bu mükemmel hizmeti vermeyi amaçlıyor. Şimdilerde Maslak perdeci hizmetleri, Şişli perdeci hizmetleri ve Beşiktaş perdeci hizmetleri ile kaliteli ve kusuruz biz hizmet veren şirketimiz ilerleyen dönemlerde farklı projeleri ile İstanbul’un tamamına yenilikçi bir perdecilik hizmeti vermeyi amaçlıyor. Perde Mobil binlerce seçkin markayı bir anda kapınızın önüne getirebilen güçlü yapısı ile zamanınızı verimli bir şekilde değerlendirmenizi sağlıyor. Bir telefonla verdiğiniz adrese gelen perde mobilin deneyimli ve güler yüzlü ekibi size hiçbir ek ücret yansıtmadan hayallerinizdeki perdeyi seçmeniz için yol gösterici hizmet sunuyor. Perde seçimi tamamlandıktan sonra anında ölçü alımını yapan ekibimiz üretim merkezine siparişinizi iletiyor. Perdenizin teslim tarihi ile ilgili bilgiler size ulaştıktan sonra geriye sadece perdenizin takılmasını beklemek kalıyor. Siparişten montaja kadar her adımda eksiksiz hizmet veren Perde Mobil ile satış sonrası süreçlerde de hizmet alabilirsiniz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak