Mobilya fiyatları neye göre değişmektedir ?


Paylaş
 

Türkiye’nin dört bir yanında etkin bir şekilde hizmet veren ve herkesin genel olarak tercihleri arasında yer alan Balhome Mobilya, herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bir çok kişinin tercih ettiği mobilya markası Balhome, her yıl özel farklı yemek odası takımları ile de küçük alanlar için devrim yaratıyor. Her evin ihtiyacı olan yemek odası dekorasyonunun değişmez parçalarından biridir fakat tarz ve modeller kişilerin kendi seçimleri ile şekillenmektedir.

Mobilya fiyatları neye göre değişmektedir ?

Mobilyada fiyatı belirleyen unsurların kullanılan malzeme kadar sektörün dalgalanması ile etkilendiğini bilinmektedir. Günümüzde aslında mobilya fiyatlarının değişkenlik kazanmasını sağlayan en büyük etkenlerden birisinin kişiye özel konsepte tasarımlar hazırlanması ve modellerin çok olduğunu görebiliyoruz. Bu günden 20 yıl öncesine gittiğimizde mobilya fiyatları kullanılan hammaddeye oranla daha yüksekti. Gelişen teknoloji ile artık evimize ofisimize mobilya alırken renk ürün kalitesi ve model anlamında bir çok olanak ve farklı ürüne sahip olabilmekteyiz. Hatta belirlenen modeller üzerinde kişiye özel değişiklikler ile üretim yapılabilmektedir.

Mobilya sektöründe en büyük artış İstanbul’da;


Özellikle nüfus bakımından İstanbul bu sektörün kalbi diyebileceğimiz konumda yer almaktadır. Artan nüfusun etkisiyle üretimde yükselmektedir. Artık evlerimizde daha kolay ve pratik mobilyalar ve yemek odası takımları kullanmaktayız. Yemek odası takımlarının fiyatlarını üretime istinaden arttığı ve düşüş sağladığı görülmekte olup aynı modelden daha çok seri olarak üretim yapıldığında fiyatlarında eşdeğer şekilde düşmesi sağlanabilir.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak