Kleopatra’dan Günümüze, Zamansız Şıklığın Sırrı Gümüş Takılarda
Paylaş
 

Her kadın güzeldir ama her kadını özelleştirebilen tek değer gümüş takılarıdır.  Kleopatra’dan günümüze değişmeyen kadın aksesuarı nedir diye sorsak, ilk aklımıza gelen gösterişli takılar olacaktır. O güzelliği ışıltıya çeviren yegane aksesuar takılarıdır.

Bir Gümüş Size Ne İfade Eder?

Vega Takı güzel kadınları özelleştiren sırrı bularak kadınlara hak ettiği değeri gümüş takı seçenekleriyle sunuyor.

Bir gümüş VegaTakı’da usta ellerde işlendiği zaman hangi döneme hangi moda akımına kapılırsanız kapılın her stile damga vuran izler bırakır. Çünkü gümüşü işlerken bazen bir anne sevgisi olur bazen bir dost sıcaklığı veya en özelinden bir aşk oluverir. Kimi zaman bir mevsim olur kimi zaman mevsimsiz. Yani bir gümüş takı sizin verdiğiniz anlamlarlabazen hayatınız olur.

Gümüşün Her Hali Cezbedici

Vega Takı, tasarımlarını yaparken gümüşe şekil değil, ruh kazandırıyor.

Özgürlükten yana bir ruha sahip kadınlara gümüş kolyeler tasarlayıp bunları boyun eğmeyen güçlü kadınlara ithaf ediyor. Bir kadın için konulan tüm esaretleri gümüşün ışıltısıyla alt edebileceklerini biliyor.

Zarif bir duruş, narin bir dokunuş seven kadınlara en güzeli saraylardan ilham alınmış modern bir ruhla inşa edilmiş gümüş küpeler yakışır. Zevki zarafetle buluşturan gümüş küpeleriyle Vega Takı iddiasını ortaya koyuyor.

Ustalık eseri gümüş bileklikler de biliyoruz ki her kadının bileğine Vega ruhu katacaktır. Fark yaratan tarzı seçenlerin gökyüzüne uzanan ellerinde bir yıldız gibi parlak olmayı sunuyor.

Ve her masala en çok yakışan şeydir aşk. Vega Takı gümüşü aşk ile buluşturarak tasarladığı yüzüklerle tüm kadınların, bir mevsime bir güne değil, bir ömre bedel olduğunu sonsuzluğa taşıyor.

Takıları tasarlarken herkesten farklı bir soru yöneltiyor Vega Takı; Siz gümüşün hangi halisiniz?

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak