Gaziantep Kızlık Zarı Dikimi

Paylaş
 

Gaziantep kızlık zarı dikimi ile ilgili tüm soruların cevaplarını birazdan öğrenebilirsiniz. Kızlık zarı bu zamana kadar toplumun önemli işaret birimlerinden biri olmuştur. Teknoloji ve tıbbın gelişmesi ile birlikte evlenmeden bir hafta önce gerçekleştirilen kızlık zarı dikimleri ile başarılı operasyonlar hasta- doktor gizliliği içerisinde cereyan etmektedir.

Kızlık Zarı Dikimi Operasyonu Ne Kadar Sürede Gerçekleşiyor?

Kızlık zarı dikiminden önce hastalara 3 hafta önce içerisinden bir muayene zamanı verilmekte ve o zamanda tüm tetkikler yapılmaktadır.

Müracaat eden kişilerde belli kan değerleri ve tansiyon oranları hesaplanır ve evliliklerinden bir hafta önce randevu verilir. İşlemler 1 saat ile 1 buçuk saat arasında gerçekleşmektedir. Hasta, ameliyat sonrasında günlük yaşamına geri dönebilir. Kızlık zarı dikimi, belli kontrollerden sonra hastanın güvenli ve sağlıklı bir şekilde eski yaşamına hiçbir adaptasyon sorunu yaşamadan geri dönmesini sağlamaktadır. Operasyonlar hijyenik ortamda yapıldığı sürece kolay ve yüzde yüz başarı odaklıdır.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Gerçekleşmektedir?

Vajinal bölgeye lokal anestezi uygulanmaktadır. Uygun cihazlarla bakımlar ve son kontroller yapılmakta ve yaklaşık 1 saat içerisinde tüm işlemler gerçekleşmektedir.

En temiz ortamda hastalarımız ve misafirlerimiz için en steril cihazlar ile tanışmakta ve enfeksiyon ihtimalini sıfıra indirmekteyiz.

gaziantep kızlık zarı dikim fiyatı ve kürtaj fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz. Her hasta için değişken fiyat tarifelerimiz mevcuttur.

Bununla birlikte hastaya uygulanacak kızlık zarı dikimi ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki Flep türü dikim, bir diğeri ise mikrocerrahi tipi kızlık dikimdir. Tamamen kızlık bölgesinin doğal yapısına ve vajina türüne uygun olarak birbirinden farklı uygulanan bu iki tip tedavinin ikisinde de güven ve sağlıklı sonuçlar alacaksınız.

Bunun yanı sıra gaziantep kürtaj seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Genel anestezi ya da lokal anestezi ile gerçekleştirdiğimiz kürtajlardan önce kontrolden geçmeli ve bize görünmelisiniz. Kürtaj öncesinde olduğu gibi sonrasında da hastalarımızı muayene etmekte ve onların eski sağlıklarına kavuşmalarını sağlamaktayız.

Kürtaj olmak isteyen hanımlar bizi arayarak ücretsiz bilgi alabilirler. Uzman doktor ve tamamen steril bir sağlık ortamında hem kızlık dikimi hem kürtaj hizmetlerimiz sürmektedir.

Bu yazı 125 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak