Dizi Oyuncularının Tarzları Modaya Yön Veriyor.
Paylaş
 

Herkesin bir favori dizi oyuncusu bir favori dizisi var. Ve herkes her hafta iple çektikleri dizileri izlerken, onların giyimlerinden esprilerine yaşam stillerine kadar her şeyi örnek alıyorlar. Aslında yaratılan karakterleri öyle benimsiyorlar ki onlardan esinleniyor, saç modelinden giysilerine kadar baştan aşağı dizi oyuncularının stilleri ile yeni bir stil oluşturuyorlar. Böylece diziler tarzını değiştirmek isteyen, moda konusunda ip uçları toplayan izleyicilerine moda tüyoları veriyorlar.

Stilini değiştirmek isteyenler, yeni sezona girdiği için alışveriş yapmak isteyenler önce beğendiği dizi karakterini inceliyorlar. Bana ne yakışır diye düşünüp kendilerine en uygun olan dizi oyuncusunu ele alıp onu internetten araştırıyorlar. Böylece dizi oyuncuların stilleri yol gösterici olup çıkıyor. İzleyiciler ekran başında dizilerini izlerken, belki de farkına varmadan, keşiflerini kendi tercihlerinde kullanıyorlar. Aslında oldukça mantıklı. Sonuçta dizi oyuncularının stilleri ni belirleyen uzman modacılar  yarattıkları kombinler ile dizi takipçilerinin de stillerini etkilemiş oluyorlar. Ünlü oyuncuların hayranları ise stillerini kendilerine en yakışan şekilde değiştirip hayatın sıradan akışını yok etmeye çalışıyorlar.

Bu noktada size bir tavsiyemiz olacak. Eğer sizde imajınızı yenilemek ve en çok beğenilen dizi oyuncularının stilleri hakkında bilgi edinip, Öğrendiklerinizi kendinize uyarlamak istiyorsanız, modaya yön veren kadinintrendi.com adlı web sitesinde dizi kıyafetleri adlı sayfayı ziyaret edin. Türkiye’nin en çok beğenilen dizi ve oyuncularının kıyafetlerini ve aksesuarlarını inceleyip bu ürünlerin markasını takipçileri ile paylaşıyor. Moda sitesi kadinintrendi.com, izlenme rekorları kıran Bu Şehir Arkandan Gelecek, Cesur ve Güzel, Kara sevda, İçerde, Ölene Kadar gibi dizileri takip edip dizi oyuncularının stilleri ile şık kombinleri yayımlıyor. Dizilerde giyilen kıyafetlerin markasını nereden alınacağını hatta benzerlerini dahi bulup yayımlayan moda sitesi, kombin koleksiyonuna her hafta yeni bir dizi ekliyor.

İşte en çok takip edilen ve kombinleri araştırılan dizi oyuncuları:

Kadın dizi oyuncuları; Cesur ve Güzel – Tuba Büyüküstün, Kara Sevda – Neslihan Sezin, İçerde – Bengü Soral.

Erkek dizi oyuncuları; Cesur ve Güzel – Kıvanç Tatlıtuğ, İçerde – Çağatay Ulusoy, Bu Şehir Arkandan Gelecek – Kerem Bursin, Kara Sevda – Burak Özcivit.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak