Biz Kimiz?

Yasemin Abız Topçu:

Yüksek öğrenimini Psikoloji üzerine tamamlayan;  çocuk sahibi olmak için mücadele eden ve bu mücadeleyi unutmayarak, Anne olmak için uğraşan kadınlarına yardımcı olan Yasemin Abız Topçu, uzun yıllar tüp bebek merkezlerinde işletme müdürlüğü yapmıştır. Deneyimlerini ve birikimlerini bir web sayfasında toplayarak, paylaşan Yasemin Abız Topçu 14 yaşında bir kız çocuğu annesidir.

Mukadder Bozkaya Adil:

8 yıl süren tedavi sürecinin ardından Anne olabilmeyi başarmış ama çocuk özlemi çeken ve sahip olmak isteyen her kadına, kendi yalnızlığını yaşamasınlar diye elinden geldiğince, izin verildiğince yardımcı olmaya çalışmaktadır. Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği’ nin kurucu üyesi olan Mukadder Adil halen bu konuda aktif olarak toplantılarda konuşmacı olarak görev almakta ve çeşitli projelerde yer almaktadır. Nefes aldıkça ümitliyim sözünü ilke edinen Mukadder Bozkaya Adil 15 yaşında ikiz erkek annesidir.

Zafer Coşkun:

Yüksek öğrenimini Bilgi Teknolojileri üzerine tamamlayan Zafer Coşkun uzun yıllar web tasarımcılığı ve uzmanlığı yapmıştır.  Çalışmalarını aktif, güvenilir ve inanarak yapmayı sürdürmekte, onunla birlikte çalışanlarında vazgeçemediği bir kişilik olarak tanınmaktadır.

Ayşe Bağcı Coşkun:

Kişiliği, duruşu, neşesi ile tanıyanların çok seveceği ve birlikte olmaktan keyif alacağı Ayşe Bağcı Coşkun, anne olma mücadelesinde sizlere hem yol arkadaşlığı yapmaktan, hem de bilgilerini paylaşmaktan keyif duymaktadır. Her türlü sorunuz ve sorununuz da yanınızda bulabileceksiniz.

 

Lütfen Görünüm > Bileşenler menüsünden istediğiniz "Kategori Sağ 300px" bileşenlerini buraya sürükleyiniz.