Antalya beslenme ve diyet uzmanı Hale Avşar
Paylaş
 

Antalya beslenme ve diyet uzmanı Hale Avşar ile sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayın!

Fazla kilolarınızdan şikâyetçiyseniz, beslenmenize yeterince dikkat etmenize rağmen yine de kilo almaya devam ediyorsanız; üstelik diyabet, hipertansiyon, tiroid hastalıkları vb. sağlık sorunları ile savaşmak zorundaysanız; başarılı bir diyetisyenden yardım alarak, sağlıklı bir şekilde kilo verebilir ve tüm bu sağlık sorunlarında nasıl beslenmeniz gerektiği ile ilgili güvenilir bilgiler edinebilirsiniz. Antalya diyet uzmanı Hale Avşar; bireylere özel olarak hazırladığı beslenme programları ile kişilerin daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam sürmelerini hedefliyor. Başkent üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu Hale Avşar ile iletişime geçerek, siz de kötü beslenme alışkanlığınızı değiştirebilir; sağlıklı bir hayata ‘Merhaba’ diyebilirsiniz.

Antalya diyet uzmanı tarafından kurulan Get Fit; Get Fit Mutfak ve Get Fit Pilates ile kişilere bir ömür boyu sağlıklı yaşamalarına yardımcı olacak spor ve beslenme alışkanlıkları kazandırıyor. Get Fit Mutfak kapsamında düzenlenen eğitimler ile katılımcılar ihtiyaçlarına uygun olan yemek tariflerini, yemekleri pişirme yöntemlerini, yemeklerin porsiyon ölçülerini ve çok daha fazlasını öğrenme şansı elde ediyor. Get Fit Pilates eğitmenleri tarafından verilen Pilates dersleri ile bireylerin daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmaları amaçlanıyor. Kısacası Antalya diyet uzmanı Hale Avşar; kişinin daha sağlıklı bir yaşam sürmesi adına üzerine düşen görevi en güzel şekilde yerine getiriyor. Uzun zamandır kaliteli ve profesyonel bir Antalya diyetisyen arayan herkese en kısa süre içerisinde http://haleavsar.com.tr/ internet adresini ziyaret etmelerini tavsiye ediyoruz.

Antalya diyetisyen Hale Avşar tarafından kurulan Get Fit’ te; yetişkinlerde ve çocuklarda obezite, şişmanlık için beslenme tedavisinin uygulanmasına ilavetenhastalıklarda beslenme,sporcu beslenmesi, yaşlılarda beslenme, kurumsal beslenme, beslenme bozuklukları vb. pek çok alanda da hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle yüksek kolestrol, tansiyon, obezite vb. rahatsızlıklardan muzdarip olan ve Antalya’da yaşayan herkese Antalya diyetisyen Hale Avşar ile bir an önce iletişime geçmelerini öneriyoruz.

Günlük ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hazırlanan bir beslenme programı ile daha fit görünmek ya da hastalıklarınızın yanlış beslenme yüzünden daha da ilerlemesine engel olmak adına Antalya diyetisyen Hale Avşar’dan yardım alabilir; fazla kilolarınızdan kısa bir sürede kurtulabileceğiniz gibi ömrünüzün geri kalanını daha sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz.

 

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak